Ünlüler

Merve Veziroğlu Yıldırım

Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım

İstanbul’da Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım ile Yunus Yıldırım arasında tartışma çıktı. Yunus Yıldırım, mutfaktaki meyve bıçağını kaptı. Genç kadını yatak odasında tam 32 yerinden bıçakladı… Kan donduran olayın ardından polisi aradı. Olay yerine giden ekipler korkunç manzara ile karşılaştı… Yunus Yıldırım tutuklandı. Hastanede yaşam savaşı veren Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım ile ilgili o detay yürek yaktı…

Merve Veziroğlu Yıldırım Fotoğraf Galerisi

İstanbul Üsküdar’da yaşayan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), dün sabah saatlerinde eşi Yunus Yıldırım ile tartıştı. Yaklaşık 1 yıl önce Üsküdar’daki evlerine taşınan ve bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşayan çift, sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Yunus Yıldırım mutfaktan meyve bıçağını kaptı. Merve Yıldırım’ı yatak odasında 32 yerinden bıçakladı. Yunus Yıldırım daha sonra polisi aradı. Kendisini ihbar eden Yunus yıldırım, eşini bıçakladığını anlattı. Olay yerine giden ekipler, eve girdiklerinde korkunç manzara ile karşılaştı. Şüpheli olay yerine gelen sağlık ekiplerine yaralı eşinin içeride yattığını anlattı. Gözaltına alınan Yunus Yıldırım, Asayiş Büro Amirliğine götürülürken Merve Veziroğlu Yıldırım’ın yakınları soluğu hastanede aldı. İşlemlerin ardından adliyeye götürülen şüpheli Yunus Yıldırım, hakkında tutuklama kararı çıktı. 4 ayrı suç kaydı bulunun şüpheli koca Yunus Yıldırım tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SOSYAL MEDYA KISKANÇLIĞI

Sorgulanan Yıldırım, ifadesinde, evlendiklerinden beri kayınvalisinden kaynaklanan sürekli tartışma yaşadıklarını belirtti. Ayrıca eşinin sosyal medya üzerinden İnstagram ve TikTok’ta çok aktif olduğunu söyleyen Yıldırım, eşine çok mesajlar geldiğini bu nedenle aralarında kıskançlık problemleri olduğunu anlattı. Daha sonra hemen 112’yi aradığını belirten şüpheli pişman olduğunu belirtti. Yapılan soruşturmada olayda kullanılan 1 ekmek bıçağına el konuldu. Ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan Merve Veziroğlu Yıldırım’ın vücudunda 30’dan fazla bıçak izi olduğu tespit edildi. Abla Şerife Yavuz “Kız kardeşimi şu anda yoğun bakıma aldılar kanaması var. Tam olarak biz de bilmiyoruz. Şoktayım. Şiddet cezalarının kesinlikle ağırlaştırılmasını istiyorum. Akşam yatıyoruz sabah ne halde kalkacağımız belli değil. Şoklar içindeyim. İnşallah iyi olur. Hastaneden aramışlar 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor” ifadesini kullandı. Bina sakini Ali Aydın, “Aralarında geçimsizlik olduğunu adam söylemişti bana zaten. 1 senedir buradalardı, yeni evlilerdi” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu