Ünlüler

Dilan Polat

En Güzel Dilan Polat Fotoğrafları

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına İstanbul’da devam eden Polat, evli ve iki çocuk annesidir. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017’de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da oldukça başarılı olarak, ismini duyurmayı başarmıştır. İş hayatındaki başarılarının yanı sıra İnstagram’da binlerce takipçisi olan Dilan Polat sosyal medyada tanınırlığı ile de bilinmektedir. İnstagram hesabındaki kullanıcı adı “dilanpolat” olan güzel ismin 5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Dilan Polat Fotoğraf Galerisi

Dilan Polat Nasıl Bu Kadar Zengin Oldu ?

İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017’de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da oldukça başarılı olarak, ismini duyurmayı başarmıştır.

Dilan Polat’ın Toplam Kaç Şubesi Var ?

Temelleri 2017’de atılan Dilan Polat Güzellik Merkezi, geçen kısa sürede hızlı bir yükselişe imza attı. Merkezin bugün 10 farklı ülkede 125 üzeri şubesi bulunuyor.

Dilan Polat Polikliniği

Dilan Polat güzellik merkezi tıbbi hizmetlerin ihracatında güvenle faaliyet gösteren Türk sermayeli genel bir kliniktir. Poliklinikte verilen hizmetler şöyledir:

Akne Leke Bakımı 

Akne, yağ üreten bezlerin iltihaplanması sonucu oluşan bir deri hastalığıdır. Farklı türleri bulunmakta olup uygun zamanda onarımının gerçekleştirilmemesi, sorunun büyümesine neden olmaktadır. Bu nedenle aktif akne bakımı konusunda insanların bilgilenmesi ve onarım yöntemlerinin ne olduğunu öğrenmesi gerekmektedir.  

Bilindiği üzere pek çok husus, ciltte akne oluşmasına neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra aknelerden ya da farklı sorunlardan dolayı ciltte leke oluşumu gözlemlenebilmekte olup akne ve lekelerin uygun şekillerde onarılması gerekmektedir. Onarımın zamanında gerçekleştirilmesi, sorunun büyümeden çözümlenmesini mümkün hale getirmektedir.  

Dipotens

Vücudun doğal formuna ulaşmasını olanaklı hale getiren ve yüksek teknolojili bir cihaz olarak güzellik uygulamalarında yerini alan Dipotens, pek çok insan tarafından merak konusu olan cihazlardan biridir. Mikro ve galvanik akımın birleştirilmesinden meydana gelen ve vücuda pek çok katkı sunan cihaz, özellikle zayıflama konusunda başarılı sonuçlar vermekte olup bu nedenle tercih sebebi olmaktadır. Cihazın zayıflamaya etkisi, pek çok kişinin dipotens nedir sorusunu sorarak konu ile ilgili detaylı bir araştırma içerisinde olmasını sağlamaktadır.  

Dipomed Cilt Çatlağı Onarımı 

Bilindiği üzere hamilelik ya da hızlı kilo kaybı, cilt üzerinde çatlakların oluşmasına ve cildin istenmeyen bir görüntüye ulaşmasına neden olmaktadır. Birçok kadın, özellikle hamilelik döneminde cilt çatlakları ile karşılaşmakta ve bu sorundan kurtulabilmek adına neler yapmaları gerektiğine dair bir araştırma sürecine girmektedir. Dipomed Cilt Çatlağı Onarımı, birçok insanın yaşadığı cilt çatlakları sorunun giderme konusunda oldukça başarılı bir yöntemdir. Bu bağlamda Dipomed çatlak tedavisi yorumları oldukça olumlu bir seyir izlemektedir. Peki onarım tam olarak nedir ve nasıl uygulanmaktadır? 

Kirpik Lifting 

Kirpik Lifting yaptıranlar tarafından önerilen uygulama, son dönemin popüler güzellik uygulamalarından bir tanesidir. Bilindiği üzere kadınlar, kendilerini her zaman bakımlı görmek ister. Bu nedenle vücudun farklı alanlarında çeşitli uygulamalar gerçekleştirilmekte olup bu sayede istenilen görüntüye ulaşmak mümkün hale gelmektedir. 

Bu uygulamalardan bir tanesi olan kirpik lifting, hacimli ve dolgun kirpiklere ulaşmak isteyen kadınlar tarafından tercih sebebi olmaktadır. Bazı kadınların kirpik yapısı, dolgun kirpik görüntüsüne ulaşılmasını engellediği için bu uygulama, zorunlu olarak tercih edilmektedir. Kirpiklerde doğal bir görüntü oluşmasını mümkün kılan uygulama, uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır.  

Diposhape 

Fazla kilolar, pek çok insanın baş başa kaldığı sorunlardan bir tanesi olmakta ve birçok kişi, bu sorundan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Fazla kilolardan kurtulmayı mümkün kılan yöntemlerin bazıları sağlık açısından çeşitli olumsuzluklara sahiptir. Bu nedenle zayıflamanın güvenilir yöntemler üzerinden gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanın gerçekleşmesini mümkün kılan Diposhape cihazı, elektro manyetik dalga teknolojisini kullanmaktadır. 

Cihaz ile gerçekleştirilen uygulama, fazla kilolardan mustarip olan kişilere oldukça sağlıklı bir şekilde zayıflama imkanı sunmakta olup bu nedenle özellikle son dönemlerde pek çok kişi, uygulamayı zayıflama adına tercih etmektedir.  

Dipoface Hydra

Dipoface Hydra nedir sorusu, son dönemlerde pek çok insan tarafından sorulmakta olup soruya yönelik çeşitli araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Cilt lekelerini gidermek ve ciltte derinlemesine bir temizlik gerçekleştirmek için tercih edilen Hydrafacial uygulaması, cilt üzerinde olumlu etkilerde bulunmakta olup özellikle kadınlar tarafından ön planda tutulmaktadır.  

Elektro Stimülasyon 

Elektro stimülasyon zayıflama konusunda oldukça başarılı sonuçlar veren ve bu nedenle özellikle son dönemlerde tercih sebebi olan bir cihazdır. Bilindiği üzere pek çok kimse, istenmeyen kilolar ile baş başa kalmakta ve kilolarından kurtulmak için çeşitli çalışmalar içerisinde olmaktadır.  

Nöromüsküler sistemin düşük voltajlı elektrik akımı ile uyarılmasını mümkün kılan elektro stimülasyon cihazı, son dönemlerde zayıflamak isteyen kişilerin isteklerini yerine getirme konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Rasping incelme yöntemi olarak bilinen uygulama; cilt, cilt altı ve derin kas gruplarının yüksek frekansa sahip elektriksel uyarılar ile birlikte aktif hale getirilmesini mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda elektrostimülasyon sıkılaşmasağlayan bir uygulama olarak bilinmektedir.  

Epilasyon 

Kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonunu bozmak amaçlı kullanılan epilasyon yöntemi, pek çok kadın tarafından tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Farklı çeşitleri bulunan yöntem, genel olarak kadınların tercih ettiği bir uygulama olsa da erkekler de vücudun çeşitli bölgeleri için yöntemden faydalanmaktadır. Farklı seanslar üzerinden uygulanan yöntem ile tüylerden temelli bir şekilde kurtulmak amaçlanmaktadır. Fakat kişinin vücudunda bulunan kılın yapısına göre bu hususta değişiklik meydana gelebilmektedir.  

Microblading 

Microblading nedir sorusu zamanla seyrekleşmekte olan kaşlara sahip kişiler tarafından sorulan en önemli sorulardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere pek çok kişi, seyrek kaşlara sahip olmakta ve bu konudan şikayet etmektedir. Kaşların dolgun ve hacimli bir görüntüye ulaşabilmesi adına çeşitli kozmetik ürünleri kullanılsa da bu ürünler, kısa süreli bir dolgunluk yaratmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi, daha uzun süre kullanabilecekleri dolgun kaşlara sahip olmak adına microblading uygulamasından faydalanmaktadır.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu